Reviews 2009/10

» Arsenal s Citizens remizoval 0:0

24. dubna 2010 v 20:30 | Standa
Arsenal - Manchester City
Arsenal se na domácí půdě utkal s Manchesterem City, se kterým v letošní sezóně sehrál již dva zápasy. Svěřenci francouzského stratéga Arséne Wengera ovšem oba prohráli, na druhou stranu Citizens se na hřišti Arsenalu nepodařilo vyhrát dlouhých pětatřicet let. Velmi nadějně to pro svěřence Franouze vypadalo i v tomto utkání, ovšem Arsenal stejně tak jako celek Citizens nevstřelil jediný gól a zápas skončil bezbrankovou remízou. V základní sestavě nastoupil po dlouhé době i Robin van Persie, do branky se postavil Lukasz Fabianski.

» Arsenal totálně vybouchl v závěru a prohrál 3:2!

18. dubna 2010 v 16:27 | jira
Arsenal
Arsenal totálně nezvládl závěr ve Wiganu a z vedení 0:2 byla porážka 2:3. Ve 41. minutě poslal Gunners do vedení Walcott a těsně po poločase vstřelil hlavou na 2:0 Silvestre. V 80. minutě ale snížil Watson, v 88. minutě srovnal Bramble a v nastaveném čase vstřelil poslední branku utkání N´Zogbia.

Arsenal v derby prohrál 1:2, domácím hrdinou byl Gomes

14. dubna 2010 v 23:02 | jira
Tottenham - Arsenal 2:1
Arsenal se utkání vůbec nevyvedlo, už v desáté minutě otevřel skóre Rose a na začátku druhé půle už na 2:0 zvyšoval Bale. Gunners začali hrát až po příchodu Robina van Persieho, ten měl také dvě tutovky, gólman Gomes byl ale skvělý. Pět minut před koncem vykřesal naději Bendtner, více toho už ale Arsenal nestihl. Na White Hart Lane prohrál a šance na titul se mu výrazně vzdálily.

Reportáž: Barcelona vs. Arsenal 4:1

7. dubna 2010 v 16:42 | jira
Barcelona - Arsenal
Arsenal na půdě katalánské Barcelony prohrál s Messim, který vstřelil všechny góly domácích a poslal tak španělského obhájce trofeje do semifinále Champions League. Zápasem váš provede naše reportáž.

Reportáž: Arsenal vs. Wolves 1:0

3. dubna 2010 v 19:50 | jira
Arsenal - Wolves
Arsenal hostil po těžkém zápase s Barcelonou o poznání lehčího soupeře, čtrnáctý tým Premier League, Wolverhampton. Ovšem průběh nebyl vůbec tak jednoznačný jak se očekávalo a Gunners tak musel spasit až v samotném závěru Nicklas Bendtner.

Reportáž: Arsenal vs. Barcelona 2:2

31. března 2010 v 22:46 | Standa
vs. Barcelona
Arsenal v dnešním zápase čtvrtfinálových bojů milionářské soutěže Champions League hostil úřadujícího šampióna této soutěže a aktuálně také španělského mistra, katalánskou Barcelonu. Jaký byl průběh prvního utkání tohoto dvojzápasu, odehrávaný na Arsenal Stadium?

Review: Birmingham - Arsenal 1:1

27. března 2010 v 17:58 | jira
vs. Birmingham
Arsenal v těžkém zápase nedokázal udržet jednobrankové vedení, které deset minut před koncem zajistil Samir Nasri. V nastaveném čase totiž vyrovnal na konečných 1:1 domácí Phillips. Arsenal tak přišel o důležité body v boji o ligový primát.

Review: Arsenal - West Ham 2:0

20. března 2010 v 20:29 | jira
Denilson
Arsenal se díky vítězství posunul do čela Premier League, první branku zápas vstřelil v páté minutě Denilson, těsně před poločasem byl však vyloučen za faul ve vápně Vermaelen, nařízenou penaltu lapil Almunia a jeho krajan, kapitán Fabregas, v závěru z další penalty dal výsledku konečnou podobu.

Review: Hull - Arsenal 1:2

13. března 2010 v 20:36 | jira
Arsenal v napínavém duelu na KC Stadium získal tři body. Skóre otevřel ruský útočník Arshavin, z penalty ale srovnal Jimmy Bullard. Ve 45. minutě byl vyloučený domácí Boateng, Arsenal však přesilovku využil až ve třetí nastavené minutě druhé půle, kdy po velkém tlaku dostal míč do sítě Nicklas Bendtner.

Review: Arsenal - Porto 5:0

9. března 2010 v 22:46 | jira
Arsenal si hladce poradil na domácí půdě s Portem. V odvetném utkání osmifinále Champions League mu nasázel pět branek a bez problémů postoupil celkovým výsledkem 6:2. Hvězdou utkání se stal Nicklas Bendtner, který nasázel hattrick.

Review: Arsenal - Burnley 3:1

6. března 2010 v 18:04 | jira
Arsenal si v 29. kole poradil na domácí půdě s týmem Burnley. Skóre otevřel kapitán Cesc Fabregas, ve druhém poločase pak další branky Arsenalu obstarali Theo Walcott a Andery Arshavin. Arsenal tedy vyhrál 3:1.

Review: Stoke - Arsenal 1:3

27. února 2010 v 21:00 | Standa
Dnes Arsenal odehrál velmi náročné utkání proti Stoke City, zdánlivě velmi jasný výsledek ovšem nebyl zcela jednoduchou prácí pro svěřence Arséna Wengera, kteří soupeře ze Stoke potopili až v nastaveném čase.

Review: Arsenal - Sunderland 2:0

20. února 2010 v 17:57 | jira
Arsenal si na domácí půdě poradil se Sunderlandem, první branku obstaral Bendtner, v závěru výsledek z penalty pojistil Fabregas. Gunners tak stáhli náskok Manchesteru United, který prohrál v Evertonu.

Review: Porto - Arsenal 2:1

17. února 2010 v 22:39 | jira
Dva góly, které se jen tak nevidí rozhodly o tom, že Gunners prohráli na Estadiu do Dragao 1:2. Jedinou branku Gunners zaznamenal v 18. minutě hlavou Sol Campbell. + video

Review: Arsenal - Liverpool 1:0

10. února 2010 v 23:01 | jira
Arsenal si v důležitém utkání poradil na domácí půdě s týmem Liverpoolu. O jedinou branku zápasu se postaral hlavou Abou Diaby, Gunners tak stáhli náskok na první dvě místa, protože Manchester ani Chelsea nebodovali na plno.

Review: Chelsea - Arsenal 2:0

7. února 2010 v 18:57 | Standa
Arsenal dnes v rámci dalšího kola anglické Premier League zavítal na půdu Chelsea, kde se podle všech slov mělo rozhodovat o tom, jaké šance budou mít jednotlivé celky na zisk mistrovského titulu. Jak nakonec vše dopadlo?

Review: Arsenal - Manchester United 1:3

31. ledna 2010 v 18:54 | Standa
Arsenal v průběhu nedělního odpoledne hostil na Emirates Stadium slavný Manchester United. Zápas na ostří nože započal v 17:00 a fandové z Čech jej mohli sledovat na programu Nova Sport.

Review: Aston Villa - Arsenal 0:0

27. ledna 2010 v 22:45 | jira

Arsenal v rámci 23. kola zavítal do Villa Parku, kde ale po napínavém zápase pouze remizoval 0:0. Největším nepřítelem Gunners dnes ale byla smůla, hlavně po střelách Rosického a Fabregase, kteří trefili brankovou konstrukci, Arsenalu se nevyhly ani zranění, které postihly Eduarda a Vermaelena.

Review: Stoke - Arsenal 3:1

24. ledna 2010 v 16:26 | Standa
Zimní nedělní odpoledne mohli fanoušci Arsenalu strávit u televizních obrazovek, protože právě dnes se odehrál zápas 4. kola FA Cupup mezi Stoke City a Arsenalem. Gunners byli papírově jasným favoritem, ale v takových zápasech je toto tvrzení vždy snadno vyvrátitelné. Jak to tedy všechno bylo?

Review: Arsenal - Bolton 4:2

20. ledna 2010 v 22:49 | jira
Arsenal je v čele Premier League, v dnešní dohrávce druhého kola totiž doma porazil Bolton a o skóre předběhl Chelsea, ta však má ještě zápas k dobru. Gunners to ale neměli dnes večer vůbec lehké, hosté na Emirates vedli již 2:0, ovšem po gólech Rosického, Fabregase, Vermaelena a Arshavina si Kanonýři připisují tři body.

Review: Bolton - Arsenal 0:2

17. ledna 2010 v 19:04 | jira
Arsenal si po zaváhání s Evertonem spravil chuť a na Reebok Stadium získal všechny tři body. O vítězství se postaralo španělské duo Fabregas - Merida, jenž vstřelili domácím každý po jednom gólu, další měření sil mezi těmito kluby se chystá na středu, kdy Wanderers přijedou na Emirates Stadium. +videoreportáž

Review: Arsenal - Everton 2:2

9. ledna 2010 v 18:12 | Standa
Arsenal jako jeden z mála účastníků Premier League dnes odehrál svůj zápas, většina ostatních střetnutí totiž byla kvůli sněhové kalamitě odložena. Ani domácí prostředí ale Arsenalu nepomohlo a zápas s Evertonem skončil 2:2. Jeden bod zajistil Arsenalu v 90. minutě Tomáš Rosický!

Review: West Ham - Arsenal 1:2

3. ledna 2010 v 18:11 | Standa
Arsenal v rámci FA Cupu zavítal na Upton Park s cílem rozdrtit West Ham a postoupit do dalších bojů nejstarší pohárové soutěže v celé anglické fotbalové historii. S celkem West Hamu jsme se letos již jednou utkali v Premier League a po poločasovém vedení 2:0 pro Arsenal jsme soupeři nakonec dovolili až moc a zápas skončil 2:2.

Review: Portsmouth - Arsenal 1:4

30. prosince 2009 v 23:42 | Koviss
Svěřenci Arsena Wengera vyhráli poslední zápas roku 2009. Z cesty smetli Portsmouth 4:1, tedy stejným výsledkem, jako doma na podzim. Arsenal sice inkasoval, ale jeho výkon byl velmi dobrý.

Review: Arsenal 3:0 Aston Villa

27. prosince 2009 v 16:30 | Martak
Skončil nám další důležitý zápas, který prokázal, že Arsenal o titul stále ještě hrát bude. Aston Villa byla skoro po celý zápas nějaká zaleklá a nedokázala se dostat do nějaké lepší akce.