Premier League

Boj o titul aneb jak budou vypadat závěrečná kola Premier League?

9. dubna 2010 v 19:55 | jira
Arséne Wenger
Do konce letošního ročníku anglické nejvyšší soutěže zbývá již pouze pět kol. Nejlepší výchozí pozici má zatím londýnská Chelsea, která tabulku vede o dva body před Manchesterem a o tři před "Kanonýry" z Arsenalu. V následujícím článku vám představíme všechny tři kandidáty na zisk cenné trofeje a jejich šance.

Shrnutí: 12.kolo Barclays Premier League

10. listopadu 2009 v 18:35 | Koviss
Dnes se opět po dlouhé době dočkáte shrnutí 12.kola Barclays Premier League. Bude se jednat o výsledky ze zápasů 12.kola, tabulky týmů a střelců. Tak a tady ještě rozpis všech zápasů, které se během víkendu, popřípadě pondělka odehrály..

Aston Villa - Bolton
Blackburn - Portsmouth
Man City - Burnley
Tott*nham - Sunderland
Wolverhampton - Arsenal
Hull - Stoke
West Ham - Everton
Wigan - Fulham
Chelsea - Man Utd
Liverpool - Birmingham

Shrnutí: 9.kolo Barclays Premier League

21. října 2009 v 17:10 | Koviss
Vítejte u dalšího shrnutí Barclays Premier League. Tentokrát se spíš jedná o tabulky, jelikož kvůli nedostatku času nemám čas dělat různé zajímavosti, atd... Bude se vám tedy dostávat pouze tabulka BPL a tabulka střelců. Doufám, že i to vás bude zajímat a omlouvám se, že toho nemohu napsat více...

Co zde najdete?

- tabulka BPL
- tabulka střelců BPL


Review: 9.kolo Premier League

20. října 2009 v 15:57 | Koviss
Dnes se po dvou týdnech opět rozjela tolik očekávaná Premier League. Takže se máte na co těšit, Premier League je zpět!

Aston Villa - Chelsea
Arsenal - Birmingham
Everton - Wolverhampton
Manchester Utd - Bolton
Portsmouth - Tottenham
Stoke - West Ham
Sunderland - Liverpool
Blackburn - Burnley
Wigan - Manchester City
Fulham - Hull

Shrnutí: 8.kolo Barclays Premier League

6. října 2009 v 17:45 | Koviss
Dnes jsem si pro vás opět přichystal shrnutí Barclays Premier League. Po týdnu máme opět nového lídra, je jím staronově Chelsea. Portsmouth už se konečně mohl radovat z bodů. A to nejdůležitější, Gunners opět převálcovali svého soupeře a stoupají tabulkou vzhůru. Více se dozvíte v článku.

Co zde najdete?

- Tabulka PL
- Tabulka střelců PL
- Zajímavosti
- fc-gunners hodnocení kola

Review: 8.kolo Premier League - 2.část

6. října 2009 v 15:50 | Koviss
V neděli a v pondělí se dohrávalo 8.kolo Barclays Premier League. Určitě každého zajímá, jak dopadl zápas týmů big4 mezi londýnskou Chelsea a Liverpoolem. Nebo zda se podařilo opět trefit kanonýrovi Premier League Fernandu Torresovi. Opět je tedy pro vás přichystáno review všech těchto zápasů.

Arsenal - Blackburn*
Everton - Stoke
West Ham - Fulham
Chelsea - Liverpool
Aston Villa - Manchester City

*Review se na zápas Arsenalu nevztahuje.

Review: 8.kolo Premier League - 1.část

4. října 2009 v 0:03 | Koviss
Zdravím, po týdnu se opět vrací nejvyšší anglická fotbalová liga Barclays Premier League. Dnes bylo na programu 8.kolo, z big4 se představil pouze lídr tabulky Manchester United. Podařilo se konečně Portsmouthu dosáhnout na body? To a ještě více v článku.

Bolton - Tottenham
Burnley - Birmingham
Hull - Wigan
Wolverhampton - Portsmouth
Manchester Utd - Sunderland

Shrnutí: 7.kolo Barclays Premier League

29. září 2009 v 16:22 | Koviss
Dnes je pro vás opět přichystáno shrnutí Barclays Premier League. Po dlouhé době se měnilo jméno na čele. Jaký tým se dostal prozatimně na trůn krále Premier League? Ale hlavně, Arsenal pokračuje tabulkou vzůru, což nejednoho fanouška Gunners těší.

Co zde najdete?

- Tabulka PL
- Tabulka střelců PL
- Zajímavosti
- fc-gunners hodnocení kola
Review: 7.kolo Premier League - 2.část

29. září 2009 v 15:52 | Koviss
Dohrávka 7.kola Barclays Premier League byla velmi zajímavá. Utkal se zatím si dobře vedoucí Sunderland s Wolverhamptonem. Podařilo se opět Darrenu Bentovi vstřelit gól? A v pondělí se dohrálo kolo zápasem Man City vs. West Ham. Jak se povede Citizens bez Ademonyora? To vše a ještě víc v reportážích 7.kola Barclays Premier League.

Sunderland - Wolverhampton
Manchester City - West Ham
Review: 7.kolo Premier League - 1.část

26. září 2009 v 23:35 | Koviss
Vítejte u dalších reportáží nejslavnější ligy světa, Premier League. Dnes se utkalo až 16 týmů, na programu tedy bylo 8 duelů, ve kterém nechyběl ani Arsenal. Tady přináším program 7.kola Barclays Premier League, dále v článku najdete reportáže všech zápasů.

Portsmouth - Everton
Birmingham - Bolton
Blackburn - Aston Villa
Liverpool - Hull
Stoke - Manchester United
Tottenham - Burnley
Wigan - Chelsea
Fulham - Arsenal

Shrnutí: 6.kolo Barclays Premier League

21. září 2009 v 16:14 | Koviss
Dnes sem si pro vás přichystal další shrnutí Barclays Premier League. O víkendu se odehrálo další kolo Premier League. Opět padalo mnoho gólů, k naší radosti i ze strany Arsenalu. Podrobné statistiky najdete v článku.

Co zde najdete?

- Tabulka PL
- Tabulka střelců PL
- Zajímavosti
- fc-gunners hodnocení kola

Review: 6.kolo Premier League - 2.část

20. září 2009 v 20:15 | Koviss
Dnes se konala druhá část 6.kola Barclays Premier League. Uvidíte jak dopadla bitva o Manchester mezi United a City, nebo jestli udrželi londýňané z Chelsea proti rivalovi z Tottenhamu stoprocentní úspěšnost. Nejen tyto údaje najdete v reportážích 6.kola Barclays Premier League.

Review: 6.kolo Premier League - 1.část

20. září 2009 v 0:12 | Koviss
Včera se odehráli první zápasy 6.kola Barclays Premier League. Odehráli se nesmírně zajímavé zápasy, opět padalo mnoho gólů. Dokázal se Darren Bent opět prosadit? Navázal Liverpool na předchozí duely? Získal konečně Portsmouth první body? To a ještě víc v reportáži 6. kola Barclays Premier League.

Preview: 6.kolo Premier League - 1.část

19. září 2009 v 12:40 | Koviss
Po týdnu se opět vrací nejslavnější liga světa Premier League. Dnes bude na programu 6 zápasů, mač nemine ani Arsenal. Krom Arsenalu se dnes představí i například Liverpool. Více informací v tomto preview.

Shrnutí: 5.kolo Barclays Premier League

13. září 2009 v 20:12 | Koviss
Vítejtu u dalšího shrnutí kola Barclays Premier League. Ani tentokrát nešlo o žádné nudné, či bezgólové zápasy. Opět se prosazovali kanonýři, podle čehož se vyvíjí i tabulka střelců. Nadále pro vás chystám i fc-gunners hodnocení kola, ve kterém se hodnotí nejlepší hráč a tým kola. Doufam, že si tento článek užijete a odnesete si nové, pozitivní poznatky.

Co zde najdete?

- Tabulka PL
- Previews a Reviews
- Tabulka střelců PL
- Zajímavosti
- fc-gunners hodnocení kola

Review: 5.kolo Premier League - 2.část

13. září 2009 v 16:50 | Koviss
Dnes se odehrála sobotní dohrávka mezi týmy Birmingham vs. Aston Villa a Fulham vs. Everton. Uvidíte jak tyto zápasy dopadly, kdo vstřelil góly, kdo sbíral kartony, nebo návštěvy na stadionech. To a ještě víc vám s radostí přinesu v následujících reportážích Barclays Premier League. Příjemné čtení..

Preview: 5.kolo Premier League - 2.část

13. září 2009 v 12:46 | Koviss
Dnes je na programu dohrávka pátého kola Barclays Premier League. Kdo s kým bude hrát, jak to vše dopadne a další informace si můžete přečíst v tomto článku, věnovanému nejslavnější lize světa.

Review: 5.kolo Premier League - 1.část

13. září 2009 v 12:25 | Koviss
Včera proběhla sobotní část 5.kola Barclays Premier League. Některé výsledky překvapily, jiné zas ne. Prosadil se opět Jermaine Defoe za Tottenham? Udrželi Spurs a Chelsea stoprocentní úspěšnost? Dokázal jeden z celků Bolton, Portsmouth konečně bodovat? Vše v těchto reportážích nejslavnější fotbalové ligy světa.

Preview: 5.kolo Premier League - 1.část

12. září 2009 v 12:03 | Koviss
Konečně se po reprezentační pauze vrací soutěž zvaná Premier League. Těšit nás tedy může to, že to budou opět velmi atraktivní souboje, na které se všichni fanoušci těšili. Dnes je tedy na programu 8 zápasů, které vám shrnu v tomto preview.

Shrnutí - 4.kolo Barclays Premier League

30. srpna 2009 v 21:30 | Koviss
A máme za sebou 4.kolo Barclays Premier League. Opět to byly nesmírně zajímavé zápasy, některé týmy se mohli radovat, někteří smutnit (bohužel Arsenal) a tak mi nezbívá nic jiného, než vás pozvat na shrnutí nejvyšší anglické ligové soutěže, zvané Barclays Premier League.


Co zde najdete?

- Tabulka PL
- Previews a Reviews
- Tabulka střelců PL
- Zajímavosti
- fc-gunners hodnocení kola

Review: 4.kolo Premier League - 2.část

30. srpna 2009 v 20:38 | Koviss
Dnes byli na programu 3 zápasy 4.kola Premier League. Udrželi Citizens stoprocentní bilanci? Podařilo se Evertonu konečně letos posbírat body? To vše a ještě víc v reportáži nejatraktivnější ligy světa.

Review: 4.kolo Premier League - 1.část

29. srpna 2009 v 23:27 | Koviss
Dnes bylo na programu 4.kolo Barclays Premier League. Kdo s kým hrál, jak vše dopadlo, se můžete dozvědět dále v článku.

Omluva

29. srpna 2009 v 15:10 | Koviss
Omlouvám se, ale bohužel sem kvůli nepřitomnosti nestihl napsat preview 4.kola Barclays Premier League. Nabídnu vám tedy pouze dnešní a zítřejší review. Doufám, že moji omluvu příjmete.

Koviss
Redaktor fc-gunners.blog.cz

Shrnutí - 3.kolo Barclays Premier League

25. srpna 2009 v 13:13 | Koviss
Skončilo 3.kolo Barclays Premier League. Bez ztráty na bodech nadále pokračují Chelsea, Arsenal, Tottenham a Manchester City. Naopak se zatím moc nedaří Liverpoolu. Doufám, že se shrnutí kola bude líbit, připravil jsem spolu s jirou jednu novinku jménem fc-gunners hodnocení kola. Co byste popřípadě chtěli přidat, napište do komentářů.

Co zde najdete?

- Tabulka PL
- Previews a Reviews
- Tabulka střelců PL
- Zajímavosti

+ fc-gunners hodnocení kola

Review: 3.kolo Premier League - 2.část

24. srpna 2009 v 23:12 | Koviss
Vítejte u tradiční rubriky reportáží z Premier League. Již včera se odehrály 3 zápasy, dnes je dohrávka 3.kolo PL mezi Liverpoolem a Aston Villou. Tak si vychutnejte jednotlivé reportáže jedinečné ligy.
 
 

Reklama