Duben 2010

» Arshavin si brousí zuby na Barcelonu

28. dubna 2010 v 20:24 | Standa |  Novinky
Andrei Arshavin
Ruský šutér Andrey Arshavin přiznal, že by se během své kariéry velmi rád stal hráčem katalánské Barcelony. Záložník, jež do Arsenalu přišel v roce 2009 ze Zenitu Petrohrad, je velmi znám svými kontroverzními výrazy a není tedy jisté, jak moc se tyto rozhovory líbí fanouškům severolondýnských Gunners.

» Bendtner: Stále jsem nepředvedl maximum

26. dubna 2010 v 10:00 | Standa |  Články AFC
Nicklas Bendtner
Dánský útočník severolondýnského Arsenalu reagoval na svou nedávnou formu, když se po delší odmlce vrátil na fotbalové trávníky po zranění. Podle vlastních slov se vrátil v herní pohodě, ale ani po tolika týdnech od návratu nemůže předvádět maximální výkony.

» Arséne Wenger po zápase s Citizens

25. dubna 2010 v 20:32 | Standa |  Články AFC
Arséne Wenger
Francouzský trenér Gunners, Arséne Wenger po včerejším duelu s Manchesterem City zhodnotil aktuální vývoj formy hráčů, ale také šance Sola Campbella na účast v šampionátu v JAR nebo šance na prodloužení Solovi aktuální smlouvy.

» Boss pozdravil Adebayora

25. dubna 2010 v 13:20 | Standa |  Články AFC
Emmanuel Adebayor
Vší slušnost zanechal při včerejším klání Arsenalu proti Citizens kouč Arséne Wenger, které opět přivítal nejen Patricka Vieiru, bývalého kapitána Gunners, ale také Emmanuela Adebayora, který klub opustil za poměrně potrhaných přátelských vztahů s fanoušky a hráči londýnského celku.

» Reina do Arsenalu? Nepravděpodobné!

25. dubna 2010 v 12:54 | Standa |  Přestupy
Pepe Reina
Brankářská jednička Liverpoolu, Pepe Reina je podle bulvárních informací v hledáčku londýnských Gunners. Jako první o tom informoval server Goal.com, který následovali deníky Times nebo Sunday Express.

» Tipovací soutěž: Výsledek 53. kola

24. dubna 2010 v 21:17 | Standa |  Tipovací soutěž
Tipovací soutěž
Odtipovat źcela dobře výsledek v naší Tipovací soutěži je někdy opravdu těžké. O tom se mohli přesvědčit naši tipující v posledním kole, kdy jsme tipovali zápas Arsenalu proti Manchesteru City.

» Arsenal s Citizens remizoval 0:0

24. dubna 2010 v 20:30 | Standa |  Reviews 2009/10
Arsenal - Manchester City
Arsenal se na domácí půdě utkal s Manchesterem City, se kterým v letošní sezóně sehrál již dva zápasy. Svěřenci francouzského stratéga Arséne Wengera ovšem oba prohráli, na druhou stranu Citizens se na hřišti Arsenalu nepodařilo vyhrát dlouhých pětatřicet let. Velmi nadějně to pro svěřence Franouze vypadalo i v tomto utkání, ovšem Arsenal stejně tak jako celek Citizens nevstřelil jediný gól a zápas skončil bezbrankovou remízou. V základní sestavě nastoupil po dlouhé době i Robin van Persie, do branky se postavil Lukasz Fabianski.

» Gunners doma přivítají Manchester City

24. dubna 2010 v 11:25 | Standa |  Previews 2009/10
Preview
I přestože si Arsenal v posledních dvou kolech anglické Premier League nepřipsal ani bod, i nadále je zde matematická šance na zisk mistrovského titulu. Samozřejmě je minimální a pokud chtějí její šance udržet hráči Arsenalu naživu, musí v dnešním duelu porazit Manchester City. Ten ovšem bojuje o účast v Lize mistrů a tak svěřence Arséne Wengera nečeká zrovna jednoduchý boj, protože podobný souboj Gunners s Tottenhamem nedávno prohráli.

» O Solovi bude jasno na konci sezóny, potvrdil Wenger

23. dubna 2010 v 17:45 | Standa |  Články AFC
Manažér severolondýnského Arsenalu, Arséne Wenger potvrdil, že o budoucnosti stopera Sola Campbella, jež do klubu přišel během zimního přestupového období, bude jasno až po ukončení letošní sezóny. Francouz tedy nechce řešit případné změny v kádru dříve, než letošní ročník Premier League skončí.

» 53. kolo: Arsenal - Manchester City

23. dubna 2010 v 15:35 | Standa |  Tipovací soutěž
Emirates Stadium
Tipovací soutěž našeho portálu nás nyní zavádí do 53. kola, ve kterém budeme tipovat duel Arsenalu proti Manchesteru City. Gunners se s Cizitens v letošní sezóně střetli již dvakrát a pokaždé z toho vyšel vítězně celek z Manchesteru (2:4 a 0:3). Jak to tedy bude v blížícím se nedělním klání?

» Legenda Arsenalu McLintock: Ztráta titulu je selhání Wengera!

21. dubna 2010 v 19:58 | Standa |  Články AFC
Frank McLintock
Legenda Arsenalu, Frank McLintock si myslí, že důvodem, proč londýnský celek v letošní sezóně opět nezvedne nad hlavu žádnou trofej je ten, že byl francouzský stratég Arséne Wenger během letního přestupového okna příliš pasivní. Jediným příchozím hráčem byl Thomas Vermaelen.

» Arshavin: Potopila nás zranění

21. dubna 2010 v 15:44 | Standa |  Novinky
Andrey Arshavin
Andrey Arshavin po své první kompletní sezóně v klubu Arsenalu přiznal, že severolondýnský tým v letošní sezóně přišel o mistrovský titul v Premier League zejména díky velmi častým a vážným zraněním jednotlivých hráčů. Zároveň ale ruský šutér přiznal, že se Gunners o mistrovskou trofej opět poperou příští rok.

» Tipovací soutěž: Výsledek 52. kola

19. dubna 2010 v 15:02 | Standa |  Tipovací soutěž
Tipovací soutěž má za sebou dvaapadesáté kolo, ve kterém se ale oproti tomu předchozímu nic nezměnilo. Nikdo si totiž nedovedl před zápasem představit, že by Arsenal ztratil vedení 2:0 a nakonec díky gólům v posledních minutách prohrál 2:3.

» Arsenal totálně vybouchl v závěru a prohrál 3:2!

18. dubna 2010 v 16:27 | jira |  Reviews 2009/10
Arsenal
Arsenal totálně nezvládl závěr ve Wiganu a z vedení 0:2 byla porážka 2:3. Ve 41. minutě poslal Gunners do vedení Walcott a těsně po poločase vstřelil hlavou na 2:0 Silvestre. V 80. minutě ale snížil Watson, v 88. minutě srovnal Bramble a v nastaveném čase vstřelil poslední branku utkání N´Zogbia.

» Základní sestavy dnešního utkání

18. dubna 2010 v 14:13 | jira
Arsenal
Arsenal se po dvou porážkách v řadě bude snažit vrátit na vítěznou vlnu. Svěřenci Arséne Wengera od 14:30 hrají ve Wiganu na DW Stadium. Zd jsou základní sestavy, ve kterých dnes obě mužstva nastoupí.

» Merida prý podepsal v Atléticu

18. dubna 2010 v 10:01 | jira |  Přestupy
Fran Merida
Španělský záložník Francisco Merida, který přišel do kádru Gunners s FC Barcelony je už jednou nohou na odchodu. Podle španělských deníků se upsal dvacetiletý fotbalista Atléticu Madrid. Franovi končí v létě smlouva a odmítl její prodloužení, je tedy pravděpodobné, že v létě Arsenal opustí.

» Řádně oslabený Arsenal cestuje do Wiganu

17. dubna 2010 v 22:27 | jira |  Previews 2009/10
Arsenal
Arsenal v nedělním utkání 35. kola anglické Premier League pocestuje na DW Stadium, kde se utká s domácím Wiganem Athletic. Zápas šesnáctého týmu se třetím bohužel nevysílá žádná česká ani slovenská televize, a tak budeme muset zítra ve 14:30 zasednout ke svým počítačům a sledovat utkání přes internet.

Wenger bude mít finance, slibuje Hill-Wood

17. dubna 2010 v 16:45 | jira |  Články AFC
Prezident Arsenalu Peter Hill-Wood řekl, že fianční situace v Arsenalu je velmi dobrá a Wenger bude mít na přestupy v létě daleko více fiančních prostředků, než tomu bylo v minulých letech, kdy Arsenal splácel nový stadión.

GGG 37: Henry vs. Watford (2000)

17. dubna 2010 v 14:09 | jira |  GGG
Thierry Henry
Další z branek Thierryho Henryho se umístila na 37. pozici. Tato branka je však ještě z dob, kdy jméno Thierry Henry nebylo tak zvučné, jako je tomu třeba dnes.

52. kolo: Wigan - Arsenal

17. dubna 2010 v 13:43 | jira |  Tipovací soutěž
Je tu další kolo naší oblíbné tipovací soutěže. Už zbývají jen čtyři kola do konce a tak zapojte své mozkové závity a tipněte co nejpřesněji. Tentokrát si pod mužku bereme zápas Wiganu s naším Arsenalem.