Review: 4.kolo Premier League - 2.část

30. srpna 2009 v 20:38 | Koviss |  Premier League
Dnes byli na programu 3 zápasy 4.kola Premier League. Udrželi Citizens stoprocentní bilanci? Podařilo se Evertonu konečně letos posbírat body? To vše a ještě víc v reportáži nejatraktivnější ligy světa.

PORTSMOUTH - MANCHESTER CITY
0:1
(0:1)

Branky: 31. Emmanuel Adebayor
ŽK: 12. Richard Hughes, 79. Aaron Mokoena - 81. Pablo Zabaleta
Diváci: 17 826
Citizens jsou nadále stoprocentní. Dnes se jim podařilo porazit slábnoucí Portsmouth, který tak ještě nemá ani bod. Vypadá to, že nemít Adebayora, tak by na tom Citizen tak dobře nebyli. První půle byla hodně mizerná, co se ofenzivy týče. To sice ukončil v 31.minutě gólem Adebayor, ale i tak nezáživná první půle. Ani po změne stran se nic moc nezmenilo. Nadále útočil Manchester City v čele s Adebayorem, ale to už gól nepřineslo. Naopak v posledních minutách začali tlačit Pompeys, ale ani z toho nepřišla branka. Zápas tak skončil výsledkem 0:1.

EVERTON - WIGAN
2:1
(0:0)

Branky: 62. Louis Saha, 90. Leighton Baines - 57. Paul Scharner
ŽK: 58. Leon Osman - 19. Mohamed Diame, 33. Mario Melchiot, 38. Emmerson Boyce, 42. Hendry Thomas, 75. Charles N'Zogbia, 84. Paul Scharner
Diváci: 35 122
Evertonu se konečně povedlo bodovat a to hned vítězně, za to Wigan po slušném začátku sezóny tápe. Rozhodující gól padl v posledních minutách po penaltě, nutno říct že si ho ale Everton trochu díky větší aktivitě zasloužil. The Toffies už v první půli tlačili, ale nakonec poločas skončil 0:0. Domáci byli ale aktivnější i po přestávce. Jenže přišla 57.minuta a skóroval hostující Scharner. To byl sice pro Everton šok, ale z něj se velmi rychle oklepal. O 5 minut později totiž vyrovnal Louis Saha. Domácí byli nadále lepší a říkali si o vítězný gól a ten přišel z penalty v poslední minutě.

ASTON VILLA - FULHAM
2:0
(1:0)

Branky: 3. John Paintsil(vlastní), 59. Gabriel Agbonlahor
ŽK: 85. Steve Sidwell - 39. Dickson Etuhu, 45. Jonathan Greening
Diváci: 32 917
Aston Villa pokračuje v dobrých výkonech, tentokrát si smlsla na Fulhamu. Domácí začali vskutku skvěle, když po rohovém kopu už ve třetí minutě poslal do brány balón Paintsil, bohužel pro něj na opačnou stranu hřiště. Ve druhé polovině prvního poločasu se Villans snažili proti bezmocnému Fulhamu uhrát výsledek 1:0. To se jim do konce půle povedlo. V té druhé ale začali aktivněji hosté, ale další rána přišla v 59.minutě, kdy se prosadil domácí Agbonlahor. To už Aston Villa do konce zápasu udržela a tak vyhrála 2:0.